پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازدید معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از روند اجرای طرح ابرار دراستان البرز

تاریخ انتشار: 1399/04/04

​معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از طرح های دردست اجرای طرح ابرار دراستان البرز بازدید نمود. به‌ گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز خاوری معاون راه روستایی و فرعی و خانقایی مدیر کل دفتر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در سفریک روزه خود به استان البرز از روند اجرای طرح های ابرار و ساخت و توسعه راه های روستایی در شهرستان های  طالقان و اشتهارد بازدید نمودند.
خاوری ضمن تاکید بر ضرورت ارائه خدمات شایسته به مردم گفت: تلاش مضاعفی برای اجرای طرح ابرار و بهسازی راه های فرعی و روستایی در سطح کشور در حال انجام است که در این خصوص اقدامات خوبی در استان البرز انجام شده است.
در این بازدید  محمودی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گزارشی از روند اجرای آسفالت در روستاهای حسن آباد آنتنی واقع شهرستان اشتهارد و محور روستایی جوستان، گراب و گته ده در شهرستان طالقان  ارائه نمود.
وی افزود: در استان البرز ۹۲۸ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که بیش از ۷۵۰ کیلومتر آن آسفالته هست و مابقی نیز. به مرور بهسازی و آسفالت خواهد شد.‌در حال حاضر ۲۲ کیلومتر از راه های شوسه روستایی استان در قالب طرح ابرار در حال بهسازی و روکش آسفالت است.   گفتنی است در این بازدید حاجیان معاون راهداری، کائیدی  مسؤل راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز و روسای ادارات شهرستان های مذکور نیز حضور داشتندمشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"