پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در حاشیه بازدید از پروژه های راهداری استان البرز خبرداد:


عزم ملی و حرکت جهادی برای بهسازی و ارتقای کیفی محورهای شر یانی کشور

تاریخ انتشار: 1399/03/08


بهسازی و ارتقای کیفی محورهای شریانی کشور و فراهم سازی بستر سفرهای ایمن و روان برای کاربران جاده یکی از مهم ترین اولویت های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز، رضا اکبری، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در سفر به استان البرز، ضمن بیان مطلب فوق از روند پیشرفت پروژه های تعریض آزادراه کرج- قزوین بازدید کرد و گفت: با توجه به تاثیر اجرای پروژه های فوق در رفع گره های ترافیکی آزادراه و روان سازی ترافیک، ضرورت دارد ضمن رفع موانع موجود در اجرای کار تسریع شود.
وی ضمن اشاره به تردد بالا در راه های  استان البرز و جایگاه  مهم محورهای ارتباطی این استان، افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل  جاده ای کشور، در حد توان برای بهبود وضعیت  تردد و ارتقای سطح سرویس راه های استان با  نگاه ویژه حمایت های لازم را از این استان انجام خواهد داد.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور علاوه بر پروژه های تعریض از پروژه های روکش آسفالت، لکه گیری، مضرس نمودن و مدیریت سرعت، تجهیزات جاده ای و ... استان البرز بازدید کرد.
در این بازدیدها مدیرکل و معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز وی را همراهی  کردند.مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"